Zapisy PDF Drukuj Email
czwartek, 19 lutego 2015 15:52

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce

ul. Traugutta 2 07-410 Ostrołęka

tel. / fax : 29 764-21-65 e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

UWAGA !

Trwają zapisy do klas pierwszych na rok szkolny 2015/2016. Podania należy składać do dnia 31 marca 2015 r. Szczegółowe informacje i formularze znajdują się w sekretariacie szkoły.

Apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2014-2015 PDF Drukuj Email
środa, 18 lutego 2015 00:00

APEL PODSUMOWUJĄCY I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

W piątek, 13 lutego odbył się uroczysty apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2014/2015. Zwyczajem naszej szkoły jest nagradzanie i wyróżnianie tych uczniów, którzy wykazują się szczególnym zaangażowaniem w pracy dydaktycznej i osiągają bardzo dobre wyniki w nauce oraz zachowaniu.

Oto wyróżnieni uczniowie:

KLASA I A (Wychowawca: E. Welk)

Uczniowie wyróżniający się w nauce: Alicja Bożomańska, Zuzanna Dajcz, Amelia Tłomacka, Julia Kwiatkowska, Kacper Kamiński, Aleksandra Kowalska

Uczniowie ze 100 % frekwencją: Adam Sochaj, Szymon Wilmanowicz, Piotr Krawczyk, Marcin Guzy

KLASA I B (Wychowawca: A. Kubeł)

Uczniowie wyróżniający się w nauce: Jakub Bałon, Rozalia Drzyzguła, Eliza Napiórkowska, Julia Nurczyk, Weronika Mikulska, Oliwia Kowalska

Uczennica ze 100 % frekwencją: Eliza Napiórkowska

KLASA II A (Wychowawca: A. Kumińska)

Uczniowie wyróżniający się w nauce: Jakub Bywald, Paulina Dajcz, Inga Dąbrowska, Antoni Dudkowski, Karolina Główczyńska, Szymon Mierzejek, Agata Szczubełek, Bartłomiej Tyc

Uczeń ze 100 % frekwencją: Miłosz Machnik

KLASA III A (Wychowawca: E. Ossowska)

Uczniowie wyróżniający się w nauce: Gabriela Perzanowska, Aleksandra Rejmentowska, Paweł Kozikowski

Uczeń ze 100% frekwencją: Karol Maciejewski

KLASA III B (Wychowawca: A. Mackiewicz)

Uczennica wyróżniająca się w nauce: Anna Suchecka

KLASA IV A (Wychowawca: B. Pawełczyk)

Uczniowie wyróżniający się w nauce: Sebastian Kiernozek, Bartłomiej Kiernozek, Stanisław Kubeł

KLASA IV B (Wychowawca: B. Kowalczyk)

Uczniowie wyróżniający się w nauce: Julia Bożomańska, Katarzyna Sołodyna, Emilia Waśkiewicz, Martyna Kukuć

Uczennica ze 100 % frekwencją: Katarzyna Sołodyna

KLASA V A (Wychowawca: J. Madrak)

Uczniowie wyróżniający się w nauce: Martyna Smółka, Daria Chochowska, Aleksandra Machnik

KLASA V B (Wychowawca: H. Wodeńko)

Uczniowie wyróżniający się w nauce: Kacper Gut, Paulina Mierzwa, Magdalena Modzelewska, Paweł Suchecki, Łucja Tomczak

Uczniowie ze 100% frekwencją: Jakub Bunkowski, Kacper Gut, Magdalena Modzelewska, Paulina Mierzwa

KLASA VI A (Wychowawca: A. Mierzejewska)

Uczennice wyróżniające się w nauce: Magdalena Suchecka, Zyśk Maria

Uczennica ze 100 % frekwencją: Maria Zyśk

KLASA VI B (Wychowawca: H. Budna)

Uczniowie wyróżniający się w nauce: Jakub Górski, Aleksandra Krawczyk, Adrian Łaszczewski, Piotr Szewczyk

Uczniowie ze 100% frekwencją: Aleksandra Krawczyk, Wojciech Suchecki

Podczas apelu wręczono również dyplomy uczniom, którzy brali udział w konkursach: "Gwiazda Betlejemska", "Góra grosiaków dla bezdomnych zwierzaków", "Olimpiada wiedzy".

Ponadto uczniowie uczestniczyli w krótkim spotkaniu z pedagogiem szkolnym - p. Eweliną Rawą oraz terapeutką - p. Mileną Bakułą, podczas którego przypomnieli sobie wiele ważnych informacji na temat tego, gdzie szukać pomocy w sytuacjach zagrażających życiu oraz kiedy użyć alarmowego numeru 112.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy sukcesów w II półroczu oraz powiększenia grupy wyróżnionych !

Dzień Babci i Dziadka w klasie I PDF Drukuj Email
wtorek, 17 lutego 2015 12:38

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE I A

W dniu 12. II w klasie I A odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Na zakończenie dzieci wręczyły Babciom

i Dziadkom własnoręcznie zrobione upominki. Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Dzień ten upłynął wszystkim w miłej i radosnej atmosferze.

Tekst: Marta Zalewska

Sukces uczennicy kl. III A PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 lutego 2015 15:10

SUKCES UCZENNICY KLASY III A

Dnia 12 lutego 2015r. odbył się
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA.
Naszą szkołę reprezentowało pięć uczennic. W kategorii klas I-III  Aleksandra Rejmentowska pod opieką p. Elżbiety Ossowskiej zdobyła trzecie miejsce.

GRATULUJEMY !!!

Laureaci XXII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes PDF Drukuj Email
środa, 11 lutego 2015 19:43

LAUREACI  XXII  EDYCJI  OLIMPIADY  WIEDZY

Archimedes .Plus Matematyka .plus.

W konkursie wzięło udział 20 uczniów naszej szkoły,13 uczniów zdobyło tytuł laureata.

Laureaci I stopnia:

1.Karol Maciejewski – kl.IIIa

2.Sebastian Kiernozek – kl.IV a

Laureaci II stopnia:

1.Adrian Łaszczewski – kl.VI b

2.Bartosz Kiernozek – kl.IV a

Laureaci III stopnia:

1.Paweł Wojciech Kozikowski – kl.IIIa

2.Julia Bożomańska – kl.IV b

Laureaci IV stopnia:

1.Anna Suchecka – kl.IIIb

2.Aleksandra Rejmentowska – kl.IIIa