Tłusty czwartek w kl. I A PDF Drukuj Email
czwartek, 04 lutego 2016 13:54

TŁUSTY CZWARTEK W KLASIE I A

"Powiedział Bartek, że dziś Tłusty Czwartek!

... A Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła!"

Dziś uczniowie klasy I A obchodzili w naszej szkole Tłusty Czwartek. Nie zapominając o tej przyjemnej tradycji, nie liczyli kalorii, ponieważ w ostatni czwartek przed Wielkim Postem dozwolone jest objadanie się. Jeden z przesądów mówi, że kto nie zje w Tłusty Czwartek ani jednego pączka, temu w dalszym życiu nie będzie się wiodło. Nasi uczniowie razem z wychowawczynią - panią Aliną Piastą powodzenie mają zagwarantowane !

"Bezpieczne ferie" PDF Drukuj Email
wtorek, 02 lutego 2016 12:04

,,BEZPIECZNE FERIE"

W środę, 27 stycznia odbyło się w naszej szkole spotkanie pod hasłem „Bezpieczne ferie”.Spotkanie dla uczniów zorganizowała pani Agnieszka Kornaga-Bałdyga - pedagog szkolny, która zaprosiła do współpracy pana Tomasza Żerańskiego, funkcjonariusza ostrołęckiej policji. Pan policjant w bardzo ciekawy i przystępny sposób przedstawił dzieciom wszystkie najważniejsze zagrożenia, które mogą spotkać podczas zimowego wypoczynku. Dzieci z uwagą oglądały filmy instruktażowe, pokazujące jak wielkim niebezpieczeństwem jest np. poruszanie się po drogach bez elementów odblaskowych, zabawa w pobliżu ruchliwej drogi czy nieuważna zabawa w nieodpowiednich miejscach. Uczniowie żywo reagowali na pytania policjanta i wyraźnie widać, że takie spotkania przynoszą zamierzone efekty, bowiem dzieci bezbłędnie udzielały odpowiedzi na pytania co im wolno, a czego nie, jakie zabawy bezpieczne, a jakie niosą zagrożenie dla zdrowia i życia.

Bal Karnawałowy PDF Drukuj Email
środa, 20 stycznia 2016 00:00

BAL KARNAWAŁOWY

Wigilia w klasie I A PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 stycznia 2016 19:36

WIGILIA W KLASIE I A

Konkurs na Gwiazdę Betlejemską PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 stycznia 2016 18:13

GŁOSUJMY

NA NAJPIĘKNIEJSZĄ GWIAZDĘ BETLEJEMSKĄ !!!

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w Konkursie na Najpiękniejszą Gwiazdę Betlejemską. Głosowanie trwa do niedzieli - 10 stycznia. Głosy można oddawać poprzez kliknięcie "Lubię to" pod zdjęciem nr 12 na profilu Orszaku Trzech Króli

na Facebooku.

Na stronę można się przenieść klikając w poniższe zdjęcie.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA !

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Designed by Paweł Mierzejewski | Created by GotujeSie.pl (© 2010)