Informacja PDF Drukuj Email

Wizyta w schronisku PDF Drukuj Email
czwartek, 01 stycznia 2015 18:16

POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA PRZETRWAĆ ZIMĘ

Już po raz czwarty na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna pod nazwą "Pomóż zwierzakom ze schroniska przetrwać zimę". Przez cały miesiąc uczniowie zbierali karmę, smycze, obroże, miski, koce, ręczniki i inne rzeczy niezbędne w schronisku. Ponadto w ramach akcji odbył się również charytatywny kiermasz słodkości.

Za niewielką opłatą każdy mógł skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli i tym samym wesprzeć bezdomne zwierzaki.

W piątek, 19 grudnia reprezentanci naszej szkoły wraz z koleżankami i kolegami ze Szkoły Podstawowej nr 6 (która również zorganizowała zbiórkę) wybrali się z wizytą do Schroniska dla Zwierząt w Kruszewie aby przekazać zebrane dary. Spotkanie sprawiło wiele radości zarówno uczniom jak i czworonogom, którzy po przywitaniu wybrali się na wspólny spacer.

Głównymi organizatorkami akcji były Milena Bakuła i Anna Samsel.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję,

a w szczególności uczniom i rodzicom za przepyszne ciasta, które rozeszły się w mgnieniu oka podczas kiermaszu charytatywnego.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że wspólnymi siłami można zdziałać naprawdę dużo dobrego. Radość zwierzaków z otrzymanych darów oraz wspólnego spaceru była ogromna.

Wszystkie osoby, które planują w przyszłości zostać właścicielami psa lub kota zachęcamy

do zaglądania na stronę internetową schroniska ----> KLIK

oraz śledzenia profilu na Facebooku ----> KLIK. Można tam znaleźć informacje na temat przebywających tam zwierząt, ich historie i zdjęcia.

W schronisku nieustannie na dom czeka około 400 psów i kilka kotów. Wszystkie zasługują

na to, by ktoś je pokochał.

Tekst i foto: Milena Bakuła

Jasełka PDF Drukuj Email
czwartek, 25 grudnia 2014 13:38

JASEŁKA

Zimowa przerwa świąteczna PDF Drukuj Email
wtorek, 23 grudnia 2014 09:29

W dniach 22 grudnia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r. zimowa przerwa świąteczna.

02 stycznia 2015 r. dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

W dniu 05 stycznia 2015 r. zajęcia odbywają się według planu lekcyjnego.

ZAJĘCIA W DNIU 02.01.2015 R.

L.p.

Godziny zajęć

Rodzaj zajęć

1.

Zajęcia ekologiczno-historyczno-muzyczne

2.

Zajęcia tańca i śpiewu

Śpiewamy po angielsku

Let’s sing

3.

Zajęcia z matematyki przygotowanie do testu po szkole podstawowej .

Gry zabawy dydaktyczne .

Zabawy muzyczno –ruchowe.

4.

Zajęcia ruchowe